Pátek, 7 dubna, 2023
události
HomeRady a NávodyJesle na prodej, kdo by zaváhal?

Jesle na prodej, kdo by zaváhal?

- Reklama -aktualita

Jesle na prodej a zrovna v místě, ve kterém bydlím již řadu let. To byl jasný signál pro mě a mého manžela, který se již nějakou dobu chtěl do podobného plánu se mnou pustit. Zpočátku nás napadlo, že bychom si jesle či malou dětskou skupinu založili sami na vlastní pěst. Od tohoto nápadu jsme ovšem upustili a raději se pídili po již zajetých jeslích či dětských skupinách. Štěstí se na nás usmálo a inzerát, který začínal větou, prodám jesle, vzal za své. Nyní již stačí vyřídit veškeré formality a pustit se do uskutečnění našeho snu, který tak nějak konečně dostává jasné obrysy a je zhmotnělý. Jsem ráda, že můj manžel jde do tohoto velkolepého projektu se mnou a že to cítíme oba stejně. 

Koupím jesle – oznámila jsem svému okolí na Nový rok

Koupím jesle, oznámila jsem společně s manželem mému okolí na Nový rok. Valná většina z nich byla nadšená, avšak kromě mé maminky, která dříve bývala ředitelkou školku v nedalekých Černošicích. Když jsem se s ní bavila o tom, proč nemá radost z toho, že budeme s manželem kupovat jesle, oznámila mi, že nejspíše nevím, do čeho jdu. Sama se řízením školky měla značné problémy a v době, kdy byla ředitelkou se na ní snášela vlna kritiky zejména od vedení obce. Veškerý její stres vyvrcholil infarktem, který jí odeslal rovnou do předčasného důchodu. „Nechci, aby si dopadla stejně, jako já“. Zněla její slova těsně poté, co jsem jí přesvědčovala o tom, že bude všechno v pořádku. Nakonec se umoudřila a začala mi dávat významné rady, které jsem si jakožto budoucí ředitelka jeslí brala k srdci a byla jsem za ně v daný okamžik velmi vděčná. 

Prodám školku či koupím jesle, dnes je možné zkrátka cokoliv

Prodám školkuči koupím anebo přenechám jesle. Inzeráty, díky kterým se může každý stát majitelem podobné dětské skupiny nejsou v dnešní době na internetu ničím neobvyklým, ba naopak. Díky dnešní velmi pokročilé době si tak může svůj sen začít plnit takřka kdokoliv, komu nechybí odvaha a také odhodlání. Tyto inzeráty cílí přesně na takové lidi, jakými jsem já a můj manžel. Jsem ráda, že si mohu začít plnit svůj sen a velmi se na tuto nádhernou životní etapu těším.


Když budete kupovat nový dětský nábytek do pokojíčku myslete na to, aby neměl ostré hrany, a aby idálně byly pogumovány.


- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel