Pátek, 7 dubna, 2023
události
HomeRady a NávodyUbytování pro školy v přírodě – příjemné ubytování nejen pro tábory

Ubytování pro školy v přírodě – příjemné ubytování nejen pro tábory

- Reklama -aktualita

Jestliže hledáte to pravé místo pro konání školy v přírodě a podobných pobytů, zvolte hotel v Benecku. Okouzlí vás okolní krkonošská příroda, vyrazit můžete na výlety, anebo si užít bohatý program v areálu hotelu.

Ubytování pro školy a školky v přírodě

ProFamily Hotel TOP Benecko nabízí vše, co byste pro ubytování pro školy a školky v přírodě mohli potřebovat. O program se postarají instruktoři a animátoři, přičemž pro bezpečnost dětí je dostupný také zdravotník a noční dohled. Jestliže plánujete vyrazit na lyžařský výcvik, rozhodně oceníte, že je hotel u sjezdovky. Děti se mohou zabavit také ve vnitřní herně či případně na venkovním hřišti s klouzačkou, houpačkou a pískovištěm. Hodí se tak jako ubytování pro školu a ubytování pro školku i pro letní tábor, adaptační pobyty či adaptační kurzy.

Ubytování pro školy v přírodě

Pobyty pro školy vyžadují spoustu plánování, hotel proto nabízí vlastní dopravu, díky čemuž budete mít o starost méně. Kvalitní a moderní autobusy vás dovezou od vaší školky či školy až na hotel a zase zpět. Pokud máte další přání, jak by škola či školka v přírodě měla probíhat, zkušený personál se vynasnaží vám vyhovět. Jedná se o ideální ubytování pro školy v přírodě.

Školy v přírodě ubytování

Pro školy v přírodě ubytování musí být bezpečné, to je zajištěno zaslepenými elektrickými zásuvkami, požárními hlásiči a hotel je zároveň vybaven kamerovým systémem a pultem centrální ochrany s výjezdovou jednotkou. Díky tomu je ubytování pro školy bezpečné. I pedagogický sbor si tak na chvíli může oddychnout a užít si chvilku odpočinku. To je jednou z výhod tohoto ubytování pro školu v přírodě.

Hotel Benecko se skvěle postará o děti i dospělé, přičemž pro každého je připraven zábavný program. Ať už se rozhodnete vyrazit v zimě či v létě, toto místo si jistě zamilujete.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel