Úterý, 11 dubna, 2023
události
HomeRodičeZápis do mateřské školky proběhl na výbornou

Zápis do mateřské školky proběhl na výbornou

- Reklama -aktualita

Zápis do mateřské školkyProFamily proběhl nad naše očekávání. Dcera se na zápis do školky velmi těšila, ale zároveň byla velmi nervózní. O bezproblémový průběh zápisu se ovšem bravurně postarala právě Soukromá mateřská škola ProFamily Praha 12 Modřany, kterou bude dcera v příštím roce navštěvovat. Výborný personál včetně skvělé paní ředitelky mě naprosto oslovil a co více oslovil i dceru, která se na začátku zápisu začala tak trochu obávat toho, že bude muset do školky chodit. Po cestě domů se ovšem již nemohla dočkat dne, kdy se do školky vydá. Jsem šťastná, že školka Prosek – Praha 9 bude jejím novým útočištěm po necelé tři roky jejího života. 

Zápis do mateřské školky byl bezvadný

Zápis do mateřské školky byl naprosto bezvadný. Školka Dubeč – Praha 10 byla naší první zastávkou, avšak z hlediska dostupnosti ze strany mých rodičů nakonec tato školka padla. Dále byla ve hře ještě nedaleká školka Točitá – Praha 4, která se mi velmi líbila, avšak nebylo v ní nakonec pro dceru místo. Stejně tak dopadla i školka Dubeč Praha 10 a nejinak na tom nebyla ani školka Měšice Praha východ. Nakonec tak vyhrál Prosek. Krásná členitá školka s vynikajícím personálem a nespočtem aktivit, které tu pro děti mají k dispozici. Dcera už se nyní neuvěřitelně těší na svůj první den ve školce. 

S manželem se těšíme z našeho skvělého rozhodnutí

Zápis do mateřské školky proběhl na výbornou, avšak předcházelo mu několik dlouhých diskusí ohledně toho, kam naši dceru s manželem zapíšeme do školky. Výběr vhodné instituce jsme rozhodně nechtěli nechat náhodě. Zároveň jsem trvala na tom, že se musí jednat o soukromou školku. S těmi státními jsem totiž neměla příliš dobré zkušenosti. Zpočátku mi byla doporučena školka Mratín – Praha východ, ale bohužel nám nevyhovovala z hlediska lokality, která pro nás byla z ruky. Jsem ovšem ráda, že má ProFamily více poboček, a tak je rozhodně z čeho vybírat.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel